Klinika je pořád tu a žije!

Po všech možných peripetiích je to skoro neuveřitelné, ale Klinika tu je už více než tři roky. Je to dům, který v Česku nemá obdoby, a všem je jasné, že najít a zprovoznit něco podobného někde jinde není vůbec jednoduché. Klinika je teď a tady a dává nám všem možnost ji využít jako prostor pro politiku, kulturu, solidaritu, potkávání, vzdělávání, zábavu, prostě cokoli, co potřebujeme k dobrému životu nebo chceme nabídnout jiným.

Tento týden nám přišel exekuční dopis, který nám dává minimálně dalích pár týdnů času, ve kterých chceme Kliniku naplno využít. Máme navíc plán, jak exekuci při troše štěstí pozdržet na další týdny až měsíce. Klinika už přežila lecos a když ji budeme aktivně bránit a užívat, přežije i tohle.

Klinika je prostor neomezených možností a je na nás všech je co nejlépe využít. Organizujte na Klinice akce, berte si služby na kavárně, promítejte filmy, dělejte workshopy, přednášky a diskuse, zvěte na ni kamarády a kamarádky… Klinika je tu pro nás a je škoda ji nechat byť i jediný den prázdnou! Užší kolektiv to sám nezvládne, nebojte se zapojit!

Budoucnost Kliniky je stále nenapsaná.

P.S. Kvůli nevýhodné stavební připojce platíme 8000,- měsíčně za elektřinu navíc k dalším nákladům. Pokud je pro Vás Klinika důležitá, zvažte pravidelný příspěvek na její činnost – i stokoruna každý měsíc pomůže, abychom se tam mohli dál potkávat a měnit sebe i společnost. Číslo účtu: 2600985228 / 2010.
P.P.S. Kolem 27.1. se koná Týden pro Kliniku, tak se těšte!